top of page
IMG_20220618_131259.jpg

JALGSIMATKAJA ABC

Töötoa viib läbi TrekZone matkajuht Martin Suga

TrekZone OÜ

56800660

info@trekzone.ee

  • Facebook
  • Instagram

JALGSIMATKAJA ABC

TÖÖTOAST

KELLELE

ASUKOHT

Trekzone matkajuht Martin Suga räägib jalgsimatkamise põhitõdedest, muuhulgas arutatakse teemadel: mida matkal vaja läheb, mida matkale söögiks kaasa võtta ning kuidas asjad kotti paigutada.

Kõik on oodatud läbi astuma Trekzone alalt ning liituda võib jooksvalt kogu päeva vältel!

Aegviidu Kõlakoda

MEIST

TrekZone OÜ sündis asutajaliikme pikaajalisest ravimatust kiindumusest matkamise vastu 2019. aasta aprillikuus. Otsustavaks asjaoluks saigi, et hobimatkakorraldajana leiab võimaluse matkamiseks heal juhul korra kuus, elukutselisena peaaegu piiramatult. Aga kes tol hetkel oskas aimata, et koroonapiirangute ja avalike ürituste keelustamiseni on jäänud aega vaid napid 10 kuud...

Õnneks aasta 2022 kevadel kadusid kõik viimasedki piirangud koos viimase lumega ning juba paari nädalaga muutus õhuloss/idufirma korralikult toimivaks matkakorraldusettevõtteks. Juba ennetavalt sai ettevõttest kohe aasta alguses Eesti Matkaliidu liikmesorganisatsioon, et olla osaline ka üleriigilise tähtsusega matkateemalistes küsimustes ja ettevõtmistes.

Käesoleva aasta põhitegevuseks on kujunenud looduses ööbimistega jalgsimatkad Eestis ja Soomes ning võime uhkusega väita, et senised matkalised pole meie matkadega mitte ainult rahule jäänud, vaid ootuseid on ka uhkelt ületatud. Seda joont kavatseme hoida ka tulevikus, suurendades samal ajal gruppide täituvust, matkade mitmekesisust ning laiendades tegevuspiirkonda - soovime peagi lisaks Eestile ja Soomele korraldada matkasid ka teistes naaberriikides (v.a. Venemaa) ning oluliselt kaugemalgi. Pole vahet, kas oled juba kogenud matkaguru või alles oma esimest mitmepäevast jalgsimatka otsiv uudishimulik matkahuviline, meiega matkata on alati tore ning positiivsed elamused, üllatused ja emotsioonid garanteeritud!

bottom of page