top of page
hiire söömine_edited.jpg

N35 JALGSIMATK

Matka viib läbi N35 matkaklubi retkejuht Andres Turro

N35 Matkaklubi

5105421

n35@n35matkaklubi.eu

  • Facebook

N35 jalgsimatk

MATKAST

KELLELE

GRUPI SUURUS

Matk kulgeb rahulikus tempos ning vaatleme oma matkateekonnal suvist loodust, tutvume erinevate puude ja taimedega. Jälgime lindude ja loomade tegevusjälgi. Räägime loodus- ja kohajutte. Matkajuht pakub kergeid snäkke matkateekonna kestel. Osalejatel palume kindlasti enda tarbeks kaasa võtta joogivett ja endale meelepäraseid jõudu andvaid ampse. Matka ajaline kestus 3 tundi ja distants 10 km.

Matk on mõeldud täiskasvanutele ja noortele alates 13. eluaastast.

30 inimest.

MEIST

N35 Matkaklubi loodi Luua Metsanduskooli matkajuhtide 21. kursuse baasil ja koondab enda alla looduses teadlikult matkajaid ning matkameelseid loodussõpru üle Eesti. Lisaks lihtsalt looduses liikumisele on oluline kogeda ja märgata ümbrust, tutvuda kohalike lugude ja elanikega. Matkaklubi korraldabki peamiselt avatud matku, mida saab ka oma seltskonnale privaatselt tellida. Tutvu lisainfoga kodulehel või kirjuta oma soovid e-postile.

Kõik N°35 MATKAKLUBI matkajuhid on lõpetanud matkajuhi eriala Luua Metsanduskoolis ning omavad EKR4 taseme kutsetunnistust.

Matkajuht Andres Turro, N35 Matkaklubi:

Andres Turro on aastal 2023 lõpetanud matkajuhi eriala Luua Metsanduskoolis ning omandas EKR4 taseme kutsetunnistuse. Lisaks Luua Metsanduskoolis omandatule läbis ta Tartu Maaülikoolis 18.10.2022 –08.02.2023 täiendkoolituse “Innovatiivse ja nutika loodusturismi elamuse loomine läbi giiditeenuse”. Andres on läbinud ka Eesti Punase Risti koolituse “Elupäästev esmaabi” 10.05.2022, tõend nr TLN_EA2022-00884

Andres tunneb ennast kindlalt matkajuhina nii jalgsi-, ratta- kui ka paadimatkadel. Paadimatkadel ulatub tema kogemus rohkem kui 30 aastani. Rattaga on ta läbi matkanud etappidena RMK Oandu-Ikla ja Peraküla – Ähijärve matkaraja ning veel sel aastal plaanib ta lõpetada Penijõe-Kauksi matkaraja ratta seljas. Jalgsi matkajana on ta samuti etappidena enamuse Oandu -Ikla matkarajast läbinud ning eelmine aasta alustas ta RMK Hiiumaa matkaraja läbimist, millest nüüdseks on läbitud ligi 180 km.

Andres omab kogemust ka välismatkade korraldajana, läbides aastal 2022 kahel korral Soome 83 kilomeetri pikkuse Karuraja.

Jalgsimatku on Andres aktiivselt korraldanud erinevatele klubidele üle kolme aasta. Igapäevaselt on ta ettevõtja pehmet mööblit tootvas ettevõttes www.atto.ee

bottom of page