top of page
LUURERETKED-POHILOGO-300x300.jpg

ELLUJÄÄMISÕPE

Töötoa viib läbi Luureretked

Luureretked OÜ

53432710

luureretked@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram

ELLUJÄÄMISÕPE LUURERETKEDEGA

TÖÖTOAST

KELLELE

ASUKOHT

Luureretked OÜ instruktor räägib ellujäämise põhitõdedest ja tehakse praktilisi harjutusi, kuidas metsas hakkama saada. Lisaks harjutatakse kätt vibu laskmises. 

Kõik on oodatud läbi astuma Luureretked alalt ning liituda võib jooksvalt alates kella 16-st!

Aegviidu Kõlakoda

MEIST

Luureretked OÜ on ettevõte, mille tegevusvaldkond on loodusturism/militaarturism.
Ettevõtte missioon on pakkuda erinevatele sihtgruppidele paindlikku, uuenduslikku, unustamatut, seikluslikku ja harivat meelelahutust looduse rüppes iga ilmaga, igal aastaajal.

Luureretked meeskonda kuuluvad militaartausta või loodushariduse ja suurte kogemustepagasiga instruktorid. 

Niššteenusena pakume militaarturismi, kus klient ei pea muretsema millegi muu pärast, kui vaid kokkulepitud ajal lähtekohta tulema. Meie hoolitseme varustuse ja toidu eest. Pakume nii päevaseid  (3-5 tundi), kui ka ööpäevaseid (24 tundi ja rohkemgi) üritusi. Ootame nii ettevõtteid, trennikaaslasi, kui pere-ja sõpruskondi.

Mis saaks olla lõbusam, kui teha sünnipäev õues? Oled suur või oled väike, pakume elamussünnipäeva just seal, kus Sina soovid. Kõige tähtsam on see, et sünnipäevalaps saab nautida oma pidu ja külalisi, meie teeme kõik muu…

Erilist tähelepanu soovime pöörata koolinoortele, kes saavad esmased teadmised, kuidas looduses hakkama saada. Teeme avatud üritusi- laagreid ning matkasid, aga soovi korral saad just oma seltskonnale tellida elamusürituse!

Rendime välja:

treilerit
kümblustünni
telksauna

bottom of page