top of page
rahu.ole_edited.jpg

LIHTSALT RAHULIKULT KOSUTUSRETK

Matka viib läbi Lihtsalt Rahulikult matkajuht Maret Kesküla

Lihtsalt Rahulikult

53542315

maret@lihtsaltrahulikult.ee

  • Facebook
  • Instagram

LIHTSALT RAHULIKULT KOSUTUSRETK

MATKAST

KELLELE

GRUPI SUURUS

Kosutusretkel avastame viise, kuidas kiire elutempoga edukamalt toime tulla! Sel korral on Kosutusretke fookusteemaks süütundeta aeglustamine. Väikegrupis matkamine pakub meile personaalsemat kogemust ning põnevaid vestlusi, mis inspireerivad julgemalt iseendale aega võtma ja seda päriselt nautima. Ühendame tervisliku aktiivsuse, looduse, kohalolu, eneseanalüüsi ja toetavad kaaslased, mis kõik on olulised tegurid läbipõlemise ennetamisel ning tagajärgedega tegelemisel. Väljume igapäeva virr-varrist ja naudime üheskoos kosutavat jalutuskäiku! Jalutuskäik kestab umbes 2 tundi.

Kõigile, kes tunnevad, et sooviksid kiire elutempoga veelgi paremini toime tulla. Jalutame rahulikult ja erilist füüsilist ettevalmistust ei eelda. Matk loob enam väärtust alates ~15. eluaastast.

10 inimest.

MEIST

Lihtsalt Rahulikult toob oma tegemistes esile aeglustamise ja lihtsustamise positiivset mõju nii indiviididele kui ka laiemalt meid ümbritsevale. Lihtsalt Rahulikult teenuste hulka kuuluvad erinevad aeglustamise kursused, veebikoolitused, personaalne nõustamine, tellimuskoolitused ja loomulikult ka Kosutusretked. Ettevõtet veab eest psühholoogia- ja turismiharidusega Maret Kesküla, kes tugineb oma tegevuses teaduspõhisele taustale ning jagab inspiratsiooni ka aeglase elustiili liikumise ja isiklike kogemuste näitel. Lihtsalt Rahulikult eesmärk on aidata inimestel leida endale sobilikku elutempot ja õppida puhkamise kunsti kiirel ajal.

bottom of page