top of page
RiinMaesaluprofilepic.JPG

INVESTEERIMISMATK - RAHATARGAKS VÄRSKES ÕHUS!

Matka viib läbi rahatarkuse giid Riin Mäesalu

  • Instagram

INVESTEERIMISMATK - RAHATARGAKS VÄRSKES ÕHUS!

MATKAST

KELLELE

GRUPI SUURUS

Juba Steve Jobs tegi koosolekuid kõndides, sest see soodustab erksamat ajutööd. Investeerimismatkal me jalutamegi Aegviidu lummavas looduses, räägime värskes õhus rahapsühholoogiast ja teeme mõtteharjutusi. Soovitan riietuda kihiliselt ja valida jalats jalga nii, et olud ei takistaks mõttetööd (nt külmetades või villis kannaga jalutades on raske keskenduda). Investeerimismatk kestab orienteeruvalt 1,5-2h ja läbitav distants jääb 6-8 kilomeetri vahele.

Investeerimismatk sobib sulle, kui sa soovid rahatarkuse ja -psühholoogiaga lähemalt tutvust teha.

10 inimest.

MINUST

Olen eelkõige õpetaja. Aga ka Maaülikooli tunnistusega loodusgiid, alustav ettevõtja, ja Eesti kaheksas naine motokrossis (2021). Ma korraldan investeerimismatkasid ja õpetan instagramis @investeeriin nime all rahatarkust, jagades oma investeerimisteekonnal õpitut ja kogetut, et ka teised julgeksid elada nii nagu nad tahavad, millal tahavad.

Tean oma kogemusest, et kellegagi koos oma rahaasjadega pusimine viib kordades kiiremini ja kaugemale, kui üksi pusides. Selleks, et sa ei peaks üksi pusima kas alustamise või juba järgmise sammu tegemisega, tule minuga privaatselt investeerimismatkale või hoopis veebikonsultatsiooni. Kui teid on aga rohkem ja soovite koos lähedastega või kolleegidega juba konkreetsemal teemal rahatargemaks saada (näiteks kuidas investeerimisega alustada, või varaklassidest või hoopis pensionisammastest), siis läheme koos investeerimismatkale, või ma tulen teile kontorisse, ja räägime just teile olulisel teemal. Kirjuta mulle kas meilile või instagrami, ja leiame just sulle ja sinu inimestele sobiva formaadi, et rahaasjad saaksid korda!

bottom of page