top of page
MIna ja lammas2 S.jpg

MEELERAHUMATK KÕRVEMAA LOODUSES

Matka viib läbi Eesti Loodus - ja Loomateraapiakeskuse psühholoog Kristi Raava

Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskus

5113705

info@loomateraapiakeskus.ee

Piibe mnt 11, Aegviidu alev, Anija vald, Harjumaa

  • Facebook

MEELERAHUMATK KÕRVEMAA LOODUSES

MATKAST

KELLELE

GRUPI SUURUS

Matka käigus teeme läbi erinevaid metsateraapia ja metsakümbluse harjutusi, mis teravdavad meeli, parandavad keskendumist, tühjendavad pea liigsetest mõtetest ja aitavad meie kehal lõdvestuda - see on matk iseendale. 1,5 -2 tundi, distants maksimum 5 kilomeetrit

Matk  on mõeldud täiskasvanutele ja noortele alates 15 eluaastast. Kogu matka aja liigume aeglaselt ja teeme harjutuse pause. NB! Retkel ei saa kahjuks osaleda koos väikeste lastega, kuna teeme harjutusi mis vajavad vaikust ja iseendaga olemist.

15 inimest.

MEIST

Kristi Raava on Eesti Loodus - ja Loomateraapiakeskuse psühholoog ja tegevjuht. Aastast 2019 on Kristi psühholoogi kabinetiks Aegviidu metsad sõltumata aastaajast ja ilmast. Lisaks koolitab ta teisi Eesti spetsialiste, kuidas töötada oma klientidega looduses. Kristi on Eestis õueteraapia eestvedaja ja arendaja.

Eesti Loodus - ja Loomateraapiakeskus pakub igapäevaselt:

  • psühholoogilist teenust lastele ja noortele

  •  korraldab enesearengu matkasid ja töötubasid nii noortele, täiskasvanutele kui organisatsioonidele. Ettevõtetel on võimalik tellida sisekoolitus/töötuba teemal "Inspiratsiooni ja eneseäratus päev - "Mine metsa!" või "Loodus ja vaimne tervis". 

  • Noortele pakume enesearenguprogrammi looduses ja loomadega "Julge olla sina ise!" 

Täpsemalt saad lugeda meie kodulehelt.

bottom of page