top of page
350355822_209984001915449_3587069619103169000_n_edited.jpg

KORILUSMATK TAIMETARK ELLAGA

Matka viib läbi Ajaleidja Loomemaja retkejuht Ella Kari

Ajaleidja Loomemaja

56095030

aegviiduloomemaja@gmail.com

Poolemõisa 2, Aegviidu alev, Anija vald, Harjumaa

  • Facebook

KORILUSMATK

MATKAST

KELLELE

GRUPI SUURUS

Matka käigus avastame ja maitseme Kõrvemaal kasvavaid rohkem ja vähem tuntuid toidutaimi. Räägime taimede kasutusvõimalustest köögis ja tervise turgutamisel ning jagame üksteisega kogemusi. Liigume metsas, ka rajalt kõrval, seetõttu palun riietuda ilmastiku- ja putukakindlalt ning kanda kinniseid maastikul liikumiseks sobilikke jalanõusid. Võib võtta veepudeli kaasa, sest maitseme erinevaid taimi ning vahel on hea veega suud loputada. Matka kestus 1,5h.

Matk on sobiv igas vanuses osalejale, kellel on uudishimu ja julgust metsikuid maitseid avastada ning soov teada saada taimede söögiks kasutamise viisidest. Sobib ka vähese koormustaluvusega inimestele, sest liigume rahulikus tempos ja lühikest distantsi.

20 inimest.

MEIST

Ajaleidja Loomemaja pakub koostegemise rõõmu läbi erinevate tegevuste nii kohalikele kui külalistele. Pakume erinevaid loometegevusi, töötube, trenne ja teenuseid nagu keraamika, viltimine, kokandus, jooga, helimeditatsioonid, hingamine, massaaž ja palju muud. Lisaks pakume võimalust ruume rentida ürituste korraldamiseks, majutust ja toitlustust.

 

Ella Kari on  taimetark, keda paelub loodus ja inimese ajas muutuv suhe sellega. Lisaks looduses liikumisele ja erinevatele taimedelt õpitud tarkustele, meeldib talle taimi ka köögis, kosmeetikas ja käsitöös kasutusele võtta. Nii on iga looduses käik väärtus omaette, mis hiljem kajastub nii hingeseisundis, keldririiulil kui ka toidulaua peal.

bottom of page